HISTORYCZNE TRASY FILMOWE

Właściwie to jest tak, że teraz blogów jest za dużo, a ludzie i tak tworzą kolejne. I jakoś tak to jest, że te kolejne i tak zdobywają popularność, a stare, jeśli naprawdę dobre, jej przy tym nie tracą. To naturalna kolej rzeczy, tyle teraz czasu spędzamy przed ekranami, że możemy pozwolić sobie na przeglądanie wielu stron.

Teraz mamy odpowiedź na wszystko – aplikację umożliwiającą taniec z ludźmi z innych stron świata, taką, która pomoże w grze na gitarze. Otwieramy inny blog, jeśli chcemy upiec ciasto, inny, by zrobić domowe lody, inny, gdy nie mamy pomysłu na obiad. Szukamy recenzji książek i filmów, bo wiemy, że je znajdziemy. Opinii o grach i samochodach, o nowej płycie artysty.

W dobie internetu, kiedy jest w nim już wszystko, pomysł na założenie bloga z recenzjami wydaje się być głupotą, bo w końcu jest ich już zatrzęsienie. Ja jednak chciałabym połączyć książki, filmy, podróże, pisanie i historię, piątkę moich pasji, z których ostatnia jest największą. Chciałabym pokazać, że historia nie jest nudna, ile jej jest w filmach i książkach, a co jest fikcją.

Sporadycznie mogą się pojawić również relacje z koncertów i podróży.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych czytelników. Dajcie znać, czy ten blog jest przydatny.

Są tacy, co robią coś, byle coś zrobić. Ja wierzę, że trzeba robić coś, co ma dla nas znaczenie. I do tego Was zachęcam.

Ania

PS. Wpis został edytowany w lipcu 2016 roku. Wcześniej blog był dość chaotyczny, teraz postanowiłam zdecydować się na konkretny kierunek. Nie chciałam usuwać tego, co było wcześniej, by wszyscy mogli zobaczyć, jak to się zaczęło – łącznie ze mną.

Reklamy

3 uwagi do wpisu “HISTORYCZNE TRASY FILMOWE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s